معروف ترین استخرهای اصفهان

 استخرهای شهر اصفهان

از مزایایی که فعالیت در استخر برای افراد دارد، کم کردن استرس روزمره است. با آشنایی و رفتن به معروف ترین استخرهای اصفهان میتوان لحظه های خوب و شادی را ساخت. استخرها انواع مختلفی دارند. بعضی از آنها مخصوص کودکان است و بعضی دیگر استخر شیرجه است. در کل استخرهای اصفهان برای تمام سلایق ساخته شده اند. استخر آب گرم می تواند مثل یک فیزیوتراپی عمل کند و خستگی ها را از تن افراد بیرون نماید. در این مقاله اطلاعاتی در مورد معروف ترین استخرهای اصفهان آورده شده است. همچنین خصوصیات و امکانات آنها را نیز بیان کرده ایم.
 
 

عناوین معروف ترین استخرهای اصفهان

اصفهان استخرهای زیادی دارد. اما با توجه به امکانات و قوانین بهداشتی که باید در هر استخر رعایت شود، این لیست به عنوان لیست معروف ترین استخرهای اصفهان تهیه شده است.
 1.  استخر آبسار اصفهان
 2.  استخر سرتاوه (کمال) اصفهان
 3.  استخر ابوذر اصفهان
 4.  استخر انقلاب اصفهان
 5.  استخر ستاره اصفهان
 6.  استخر عالی قاپو اصفهان
 7.  استخر هتل ونوس اصفهان
 8.  استخر مهتاب اصفهان
 

ویژگی های معروف ترین استخرهای اصفهان

در این قسمت ویژگی های معروف ترین استخرهای اصفهان به صورت کامل توضیح داده شده است.
 

استخر آبسار اصفهان:

استخر آبسار اصفهان از بزرگترین و معروف ترین استخرهای اصفهان است. این استخر با فضایی بسیار بزرگ و وجود انواع استخرها مثل: استخر شیرجه و استخر کودکان چیزی بیشتر رعایت استانداردها را انجام داده است. وجود طبیعت در محیط داخلی استخر و نورپردازی ویژه آن این استخر را بسیار لاکچری کرده است. این استخر همه امکانات مربوط به یک استخر ایده آل را دارد. دارای انواع استخرها می باشد. 

استخر سرتاوه اصفهان:

استخر سرتاوه یا کمال اصفهان یکی از بهترین و معروف ترین استخرهای اصفهان می باشد. در این استخر مربی ها با استفاده از سیستم های آبی قوی و روش های مدرن محیطی امن، پاکیزه و بهداشتی برای تفریح کردن و آموزش دادن شنا مهیا کرده اند. استخر سرتاوه دارای حوضچه آب گرم و حوضچه آب سرد است. تمام آموزش های لازم از آموزش انواع شنای کرال سینه گرفته تا شنای قورباغه در این استخر داده می شود. این استخر دارای سونا خشک و بخار، جکوزی، استخر برای کودکان و تونل مه می باشد. این استخر در خیابان صاحب الزمان (عج) قرار دارد.
 

استخر ابوذر اصفهان:

استخر ابوذر اصفهان بی نظیر است. این استخر یکی از معروف ترین استخرهای اصفهان به شمار می آید. این استخر دارای محیطی کاملاً تمیز و بهداشتی می باشد. از ویژگی های استخر ابوذر اصفهان میتوان به سونا، جکوزی، بوفه، حمام سنتی، آموزش، اتاق ماساژ و... اشاره نمود. در این استخر روش های آب درمانی نیز انجام می شوند. این استخر در خیابان آذر واقع شده است.
 

استخر انقلاب اصفهان:

استخر انقلاب اصفهان به عنوان یکی از فوق العاده ترین و معروف ترین استخرهای اصفهان معرفی شده است. این استخر دارای ابعادی استاندارد و محلی برای تمرین کردن تیم واترپلو و شنای شهر اصفهان می باشد. این استخر دارای سونا، بوفه، پارکینگ، اتاق ماساژ و ... است. استخر انقلاب در اول چهار باغ واقع شده است.
 

استخر ستاره اصفهان:

در این استخر کلاس های آموزش عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی برای عموم مردم در هر سن و سالی برگزار می شود. کیفیت آموزشهای شنا این استخر را یکی از معروف ترین استخرهای اصفهان کرده‌ است. این استخر شامل جکوزی، سونا، اتاق ماساژ و استخر برای کودکان می باشد. خیابان طالقانی، بعد از چهارراه زاهد آدرس استخر می باشد.

استخر عالی قاپو اصفهان:

استخر عالی قاپو اصفهان حداقل ۴۰ سال سابقه دارد. از قدیمی ترین و معروف ترین استخرهای اصفهان است. امکاناتی مثل جایگاه تماشاگرها، جایگاه بازی برای کودکان در این مجموعه وجود دارد. ایروبیک در آب، انجام انواع ماساژ و دادن آموزش ۴ فرم شنای اصلی از خدماتی است که در این استخر انجام می شوند. استخر عالی قاپو اصفهان در هتل پارسیان عالی قاپو قرار دارد.
 

استخر هتل ونوس اصفهان:

استخر هتل ونوس دارای مربیان حرفه ای می باشد. در این مجموعه علاوه بر شنا، غواصی هم آموزش داده می شود. این مجموعه دارای استخر برای کودکان و استخر جهت آب درمانی نیز می باشد. استخر هتل ونوس اصفهان مجهز به سونا خشک و بخار، بوفه و جکوزی است. این استخر همانطور که از اسمش پیداست جزو امکانات موجود در هتل ونوس می باشد.

 

استخر مهتاب اصفهان:

استخر مهتاب اصفهان، این استخر تحت پوشش اداره برق اصفهان می باشد. همچنین به خاطر پاکیزگی و کیفیت بالای آب استخر، می تواند از معروف ترین استخرهای اصفهان محسوب شود. استخر مهتاب اصفهان امکاناتی مثل سونا، اتاق ماساژ و جکوزی دارد. این استخر در ابتدای عطا الملک واقع شده است.
 
 
 
 
 
بازدید: 50تاریخ انتشار : 1401/05/18

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

  شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل