معروف ترین استخرهای مشهد

 استخرهای شهر مشهد

شهر مشهد استخرهای زیادی دارد شاید بالغ بر ۵۷ استخر داشته باشد. تعدادی از استخرها بسیار پرطرفدار هستند. استخرهای مشهد از کیفیت بالایی در بین استخرهای تمام ایران برخوردارند. در این مقاله، لیستی از معروف ترین استخرهای مشهد تهیه شده است و درباره ویژگی های آنها اطلاعاتی آورده شده است.
 
 

اسامی معروف ترین استخرهای مشهد

استخرهای مشهد دارای کیفیت ها و خدمات مختلفی می باشند. این استخرها از روی ملاک هایی مثل محبوبیت، قیمت و نظافت انتخاب شده اند. در واقع معروف ترین استخرهای مشهد با کیفیت ترین استخرهای آنجا می باشند. این استخرها عبارتند از:
 1.  استخر ارمغان مشهد
 2.  استخر آبی هشتم مشهد
 3.  استخر کارگران مشهد
 4.  استخر آستان قدس رضوی
 5.  استخر شهید کاظمیان
 6.  استخر پارک ملت
 7.  استخر اندیشه مشهد
 8.  استخر تختی مشهد
 

ویژگی های معروف ترین استخرهای مشهد

استخرهای مشهد هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. در این قسمت از مطلب، معروف ترین استخرهای مشهد را به صورت جداگانه معرفی کرده ایم. همچنین اطلاعات جامعی از ویژگی ها و خصوصیات آنها را در این مطلب آورده ایم.
 
 

استخر ارمغان مشهد:


از قدیمی ترین و معروف ترین استخرهای مشهد، میتوان استخر ارمغان را نام برد. این استخر در بلوار فردوسی مشهد قرار دارد. این استخر در سال ۱۳۷۴ ساخته و افتتاح شد. تست کیفیت پاکیزگی آب در این استخر در چند نوبت به وسیله گروه های متخصص گرفته می شود. استخر ارمغان به خاطر امکانات خوب و فراوانش معروف و پرطرفدار شده است. مجموعه ارمغان دارای استخر سرپوشیده، استخر روباز، استخر برای کودکان، سونا خشک و بخار، جکوزی و تراس آفتاب می باشد. استخر ارمغان، همچنین دارای حمام ترکی است که خیلی طرفدار دارد. این استخر در بلوار فردوسی، خیابان رسالت قرار دارد.
 

استخر آبی هشتم مشهد:

یکی دیگر از زیباترین و معروف ترین استخرهای مشهد استخر آبی هشتم می باشد. مجموعه آبی هشتم امکانات مناسبی مثل استخرهای بزرگ، سونای خشک و بخار، سکوی پرش و ... دارد‌. این استخر در بلوار حجاب واقع شده است.

استخر کارگران مشهد:
 

استخر کارگران مشهد
که یاس نام دیگر آن می باشد، از بهترین و معروف ترین استخرهای مشهد است. این مجموعه نکات بهداشتی را کاملاً رعایت کرده است. همچنین دارای امکاناتی مثل استخر آموزشی، استخر کودکان، اتاق ماساژ و خیلی امکانات دیگر می باشد. علت معروف شدن این مجموعه نحوه ماساژ آنها است. در این مجموعه از ماساژی نیم ساعته که ترکیبی از انواع ماساژها می باشد، استفاده می کنند. مکان این مجموعه آبی در بلوار سازمان آب است.
 

استخر آستان قدس رضوی:
 


این استخر خیلی خوب به افراد سرویس می دهد. کیفیت آب این استخر بسیار بالا می باشد و همین امر باعث شده که جزو معروف ترین استخرهای مشهد به شمار آید. در این مجموعه برای آموزش هم استخر دارند. دارای امکانات رفاهی مثل استخر آموزشی، استخر قهرمانی، سونا و جکوزی، نمازخانه و... می باشد. این استخر در بلوار فردوسی قبل از میدان جانباز واقع شده است.
 

استخر شهید کاظمیان:
 

استخر شهید کاظمیان اولین استخر مخصوص خانم ها زیر نظر سازمان آموزش و پرورش است. این استخر توانایی برگزاری مسابقات ورزشی را هم دارد. این استخر یکی از لوکس ترین و معروف ترین استخرهای مشهد است. این مجموعه علاوه بر انواع استخرها، دارای سونا، حوضچه آب سرد، اتاق پزشک، کارتخوان، پارکینگ، سیستم تهویه مطلوب، بوفه، کلاس آموزش شنا، آموزش آب درمانی و اتاق ماساژ می باشد. استخر شهید کاظمیان در بلوار دانشجو قرار دارد.
 

استخر پارک ملت:
 

استخر پارک ملت از بزرگترین و معروف ترین استخرهای مشهد می باشد، که به شکل روباز ساخته شده است. این مجموعه انواع استخرها را برای آقایان، خانمها و کودکان مهیا کرده است. همچنین کلاس های آموزش شنا نیز در این مجموعه برپا می شود. می توان حمام آفتاب هم گرفت. این مجموعه در میدان آزادی داخل پارک ملت، قرار دارد.
 

استخر اندیشه مشهد:
 

استخر اندیشه در غرب مشهد قرار دارد. این استخر به خاطر ماساژ کوتاه و حرفه ای خود، جزو معروف ترین استخرهای مشهد محسوب می شود. در این ماساژ فقط یک عضو ماساژ داده می شود و تمرکز روی آن است. این استخر در قاسم آباد، بلوار اندیشه واقع شده است.
 

استخر تختی مشهد:
 

استخر تختی نمونه ای از تمیزترین و مجهزترین استخرهای مشهد است. این مجموعه سال ۱۳۹۵ در آبکوه ساخته شد. این مجموعه علاوه بر استخر و سونا دارای امکاناتی مثل آموزش غواصی، ایروبیک در استخر و سکوی پرش است.
بازدید: 17تاریخ انتشار : 1401/05/18

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

  شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل