دلایل استفاده از سقف متحرک در آلاچیق

 

چگونه در آلاچیق سقف متحرک نصب می شود؟
 

در چند سال گذشته، استفاده از آلاچیق در بخش های مختلف به چشم می خورد. بسیاری از صاحبان باغ و لژهای خانوادگی، رستوران ها و حتی پارک ها اقدام به قرار دادن این محصول در محوطه خود می کنند. طی این چند سال، آلاچیق با سقف متحرکنیز بسیار مرسوم و متداول شده است. اغلب برای مکان های پربازدید و لوکس، از این محصول استفاده می کنند.
شاید برایتان دور از ذهن باشد که چطور می توان آلاچیق با سقف متحرکطراحی کرد؟ امروزه دانش بشر در حوزه ساخت سازه های گوناگون افزایش یافته است. برای همین، تولیدکنندگان و نصابان حرفه ای، با کمک گیری از روش های روز دنیا، بهترین نمونه آلاچیق ها را طراحی می کنند.
نصب این سقف ها به راحتی انجام می شود. اگر به پشت بام خانه های لوکس و شیک دقت کرده باشید، وجود این آلاچیق ها را به وضوح مشاهده خواهید کرد. شما نیز می توانید برای ایجاد محیط هایی مجلل، از این روش استفاده کنید.
 

انواع سقف متحرک کدام اند؟
 

پیش از این، در خصوص روش های نصب و قرار دادن انواع سقف متحرکصحبت کردیم. حال نوبت به معرفی انواع این محصول رسیده است. شناخت مدل های گوناگون سقف متحرک به شما کمک می کند تا بهترین نمونه آن را برای محیط خود انتخاب کنید. برای همین بهتر است با دقت به موارد زیر توجه کنید:
  • سقف متحرک برقی
استفاده از این سقف، باعث سهولت و راحتی شما می شود. در بیشتر مواقع، استفاده از سقف متحرک برقی در بالکن ها، آلاچیق ها و مکان های مرتفع مشاهده می شود. تنها با فشردن دکمه ریموت، می توانید آن را باز و بسته کنید.
  • سقف متحرک آلومینیومی
سقف متحرک آلومینیومی، زمانی کاربرد دارد که می خواهید جلوی نفوذ سر و صدا را بگیرید. امروزه بیشتر در محیط های شیک و مجلل و محیط های اداری، از این محصول استفاده می کنند.
 
آلاچیق با سقف متحرک
 

آشنایی با روش نصب سقف متحرک
 

مسلما، ما انسان ها در فعالیتی که مهارت آن را نداریم، از دیگر افراد که به صورت حرفه ای و تخصصی در این حوزه فعالیت دارند، کمک می گیریم. برای نصب آلاچیق با سقف متحرکنیز، مانند سایر فرایندهای ساختمانی، نیاز به مهارت خواهید داشت. در غیر این صورت، نمی توانید خودتان به نصب و اجرای چنین پروژه ای اقدام کنید و باید از فرد ماهر و متخصص، راهنمایی و کمک بگیرید.
امروزه شرکت های زیادی در حوزه انجام روش نصب سقفمتحرک فعالیت دارند. آن ها با انجام پروژه های گوناگون، مهارت زیادی را در این زمینه کسب کرده اند. در اغلب مواقع، با مراجعه به این مراکز، می توانید طی چند روز از خدمات نصب سقف برخوردار شوید.

سیستم هدایت آب در سقف متحرک چگونه است؟

همان طور که می دانید، انواع سقف متحرکپس از قرار گرفتن در محیط مورد نظر ما، از ورود هرگونه باران و برف به داخل محوطه جلوگیری به عمل می آورند. حال سوال این است که پس از بارش، آب ناشی از باران، چگونه از سقف به خارج هدایت می شود؟
در قسمت کناری سقف متحرک، لوله های کوچکی قرار دارند که وظیفه هدایت آب را بر عهده می گیرند. پس از ایجاد بارش، آب باران به سمت این لوله ها هدایت می شود. سپس از این طریق، از سقف خارج می شود. بنابراین جمع آوری آب از سقف متحرک کار چندان دشواری نیست و به صورت فرایند از پیش تعیین شده، صورت می گیرد.
 
آلاچیق با سقف متحرک
 
 
بازدید: 116تاریخ انتشار : 1401/04/05

    تماس با ما

    آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

    شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل