معرفی کامل سقف متحرک بالکن

 

 دلایل استفاده از سقف متحرک برای بالکن
 

بسیاری از خانه ها، به شکل ویلایی ساخته می شوند. برای همین، حیاط آن ها سرپوشیده نیست و همواره در معرض باد، برف و باران قرار دارد. به همین علت، ممکن است در طول یک سال، مشکلاتی برای ما به وجود آورد. با استفاده از سقف متحرک بالکن، می توان جلوی این مشکلات را گرفت.
 • برای مثال، اغلب زمانی که برف شدیدی بارش می کند، به دنبال آن یخبندان ایجاد می شود. با استفاده از سقف متحرک می توان از بروز هرگونه یخبندان پس از بارش جلوگیری نمود. برای همین، اغلب سعی می شود که سقف متحرک برای ناحیه بالکن به کار برده شود.
 • علاوه بر این، نه تنها می توان از سقف متحرک بالکنبرای جلوگیری از نفوذ سرما و باران استفاده نمود، بلکه برای مقابله با نور مستقیم خورشید نیز کاربرد دارد. اغلب در ساعات اوج گرما طی فصول بهار و تابستان، نور خورشید به طور مستقیم به حیاط خانه های ویلایی می تابد. با استفاده از سقف متحرک می توان از ورود نور اضافی به داخل محوطه جلوگیری کرد.

مواد اولیه و جنس سقف متحرک بالکن

به نظر شما، کدام ماده می تواند در برابر برف، باران و یا حتی نور مستقیم خورشید دوام و استحکام خود را حفظ کند؟ امروزه برای ساخت و نصب سقف، دیدگاه های گوناگونی وجود دارند. برخی از افراد بر این باورند که برای تولید این محصولات، باید از مقاوم ترین مواد اولیه استفاده نمود.
تولیدکنندگان با انجام آزمایش های گوناگون، دریافته اند که آلومینیوم، ماده مناسبی برای این منظور است. به همین دلیل است که به شکل عمده و انبوه، از ماده مقاوم آلومینیومی در ساخت سازه های سقف متحرک استفاده می کنند. همچنین، آلومینیوم قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد. یعنی می توان به راحتی آن را با کمک مواد مختلف، رنگ آمیزی کرد.
 
سقف متحرک بالکن
 

ویژگی های ظاهری سقف متحرک بالکن
 

نصب سقفمتحرک و خرید آن، هیچ گاه بدون علت انجام نمی شود. مطمئنا دلیلی باعث شده است تا شما ترغیب به نصب و خرید آن شوید. در اغلب اوقات، مزایای نصب این محصول، بیشتر از معایب آن است. در واقع این روش به شما کمک می کند تا به شکل کارآمدی با مشکلات مختلف مقابله کنید. برخی از ویژگی های ظاهری این محصول در ادامه بیان شده است:
 1. مواد اولیه و درجه یک: سازندگان حرفه ای، با استفاده از مواد اولیه درجه یک و کاملا مرغوب، اقدام به ساخت سقف متحرک بالکنمی کنند. همین امر سبب شده است تا محصول نهایی، طی سال ها دوام خود را حفظ کند.
 2. تنوع در رنگ بندی و شکل ظاهری: بسیاری از افراد، به شکل ظاهری ساختمان خود اهمیت زیادی می دهند. برای همین در انتخاب مناسب ترین سقف متحرک کمی حساسیت دارند. امروزه این محصول در رنگ بندی و تنوع تولید بالایی ارائه می شود.

شرایط مورد نیاز برای نصب انواع سقف متحرک

تجربه نشان داده است زمانی که شما حین انجام یک فعالیت، شرایط و روش درست آن را در نظر می گیرید، به روش کارآمدتری می توانید آن را نهایی کنید. این امر در خصوص نصب سقفمتحرک نیز صادق است. اگر می خواهید به شیوه درست و اصولی این کار را انجام دهید، ابتدا باید به برخی از موارد دقت کنید:
 • میزان سابقه نصاب
 • رزومه تولیدکننده سقف متحرک
با در نظر داشتن دو عامل فوق، مطمئنا بهترین شیوه از نصب سایه بانو انواع سقف متحرک را خواهید داشت.
 
سقف متحرک بالکن
بازدید: 153تاریخ انتشار : 1401/04/05

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

  شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل