آشنایی کامل با روش نصب سقف متحرک پشت بام

 

کاربرد سقف متحرک برای پشت بام
 

بسیاری از خانه های مجلل و شیک، دارای پشت بام مناسبی برای تفریح و استراحت هستند. در بیشتر مواقع، افراد به کمک فرایندهای مختلف، اقدام به زیباسازی این پشت بام ها می کنند. سقف متحرک پشت بام، به عنوان یک عایق کاملا ضروری به حساب می آید. در واقع زمانی که شما پشت بام خانه خود را آراسته اید و مکانی برای تفریح ایجاد نموده اید، باید به فکر سیستم عایق بندی آن نیز باشید.
سقف متحرک پشت بام، کاربردهای فراوانی دارد. در بیشتر مواقع، از آن برای پیشگیری از نفوذ باران و یا حتی جلوگیری از ورود سرما در فصول سرد سال استفاده می کنند. بیشتر تالارهای عروسی نیز در پشت بام خود، میز و صندلی قرار داده اند. در این صورت، آن ها نیز مانند دیگر افراد به استفاده از سقف متحرک نیاز خواهند داشت.
امروزه سقف متحرک، در طرح ها و اندازه های مختلفی قابل سفارش است. می توانید نمونه های آلومینیومی، چوبی و یا پارچه ای آن را تهیه کنید. دقت کنید که حین انتخاب، بر اساس محوطه شخصی خود، محصول مورد نیاز را تهیه کنید.

مقایسه سقف متحرک برقی و دستی
 

سقف متحرک پشت بام، به دو صورت دستی و برقی تولید و طراحی می شود. هر کدام از این دو گزینه، مزیت ها و معایبی دارند. نمی توان به طور قطعی اظهار داشت که کدامیک نسبت به دیگری برتری دارد. در واقع هر فرد بر اساس نوع نیاز خود می تواند مزایای محصول را تشخیص دهد.
ممکن است سقف متحرک برقی برای فردی مناسب باشد و برای فرد دیگر نامناسب. بنابراین با دقت به موارد زیر توجه کنید و گزینه دلخواه خود را انتخاب نمایید:
  1. سقف متحرک دستی، برای باز شدن نیاز به فعالیت انسانی و یک اهرم خواهد داشت. این در حالی است که سقف برقی را می توان با کمک یک ریموت باز و بسته کرد.
  2. سقف برقی، به طور مکرر از برق استفاده می کند و هزینه جانبی نسبتا زیادی را با خود به همراه دارد. در صورتی که برای سقف متحرک دستی، نیازی به استفاده از برق نخواهید داشت.
 
سقف متحرک پشت بام
 

استحکام بالای سقف موقت متحرک

مطمئنا شما نیز مانند بیشتر افراد، به دنبال محصولات و مصالح ساختمانی مقاوم و باکیفیت هستید. در واقع هرچه عمر و دوام این محصولات بیشتر باشد، اطمینان خاطر ما نیز بیشتر خواهد بود. بهترین انواع سقف متحرک نیز، باید دارای مقاومت و استحکام بالایی باشند تا از هرگونه آسیب احتمالی جلوگیری نمایند.
  • این محصول به گونه ای طراحی می شود که در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله، مقاومت کند. بدین صورت می توانید با آسودگی خاطر، آن را استفاده کنید.
  • دوام سقف متحرک در برابر باران و برف، تضمین شده است. آن ها دارای سیستم انتقال آب هستند و بنابراین دچار فرسودگی و پوسیدگی نمی شوند.

گارانتی پس از نصب سقف متحرک پشت بام

انجام هر یک از پروژه های نصب و تعبیه سقف متحرک پشت بام، با هزینه ای مخصوص انجام می شود. علت این امر نیز به میزان مساحت نصب و سایر عوامل بستگی دارد. از آن جایی که فروشندگان این محصولات از کیفیت مواد اولیه خود اطمینان دارند، آن ها را به شکل تضمین شده ای به فروش می رسانند.
بنابراین، علاوه بر بهره مندی از محصولات درجه یک و باکیفیت، می توانید آن ها را همراه با گارانتی و به شکلی تضمین شده خریداری کنید. کمپانی فروشنده، بر اساس برند هر یک از محصولات، گارانتی مشخصی را تعیین می کند.
 
سقف متحرک پشت بام 
بازدید: 97تاریخ انتشار : 1401/04/05

    تماس با ما

    آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

    شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل