روش استفاده از سقف متحرک جکوزی

 

 کاربرد اصلی سقف متحرک برای جکوزی

حقیقت این است که با داشتن یک جکوزی سرپوشیده، نه تنها می توانید تعداد دفعات مراجعه خود به استخر را افزایش دهید، بله در مصرف آب نیز صرفه جویی خواهید کرد. سقف متحرک جکوزی، یکی از پرکاربردترین محصولات حین طراحی پروژه استخر می باشد.
اگر دقت کرده باشید، بیش تر جکوزی ها و استخرها سرپوشیده هستند. با این حال بسیاری از مالکان، به دلیل زیبایی شناسی و یا عدم تمایل به پرداخت هزینه بیشتر، در نصب آن تردید دارند. بسیاری از مردم ظاهر سقف متحرک را دوست ندارند. با این حال استفاده از آن بیشتر جنبه عملی دارد.
البته با گسترش تقاضا برای خرید و سفارش این محصول، تولیدکنندگان در سال های اخیر تلاش کرده اند تا بهترین نمونه ها را به بازار عرضه کنند. در نتیجه امروزه گزینه های شیک و مجللی از سقف متحرک آلومینیومیبرای استخر و جکوزی طراحی و ایجاد شده است.
 

مزایای نصب سقف متحرک جکوزی

در بیشتر مواقع، مزایای نصب سقف متحرک جکوزیبه معایب آن غالب است. برای همین افراد مختلف سعی دارند که برای استخر و جکوزی خود، سقف متحرک مناسبی را انتخاب کنند. از جمله مزایایی که این محصول دارد، در ادامه بیان شده است:
 1. افزایش دما
در بیشتر مواقع، پس از نصب انواع سقف موقت، دمای جکوزی افزایش پیدا می کند. این امر نشان دهنده صرفه جویی قابل توجه در پول و انرژی است. در واقع سقف متحرک قابلیت جابه جایی دارد. در بیشتر مواقع، زمانی که خورشید به طور مستقیم می تابد، سقف را باز می کنند. این امر باعث می شود که استخر نور مستقیم خورشید را دریافت کند.
 1. تبخیر کمتر
اتلاف آب در اثر تبخیر قابل توجه است. پوشش مخصوصی که با عنوان سقف متحرک جکوزیشناخته می شود، اثر تبخیر را از بین می برد. دیگر نیازی به قرار دادن شلنگ در استخر برای بالا بردن سطح آب نخواهید داشت. می توانید حین شنا سقف متحرک را ببندید و بدین صورت در مصرف آب صرفه جویی کنید.

 
سقف متحرک جکوزی
 

دلایل نصب سقف متحرک جکوزی

در هر مفهوم طراحی، زیبایی شناسی و کاربردی بودن به یک اندازه دارای اهمیت هستند. زمانی که می خواهید برای استخر سقف موقت انتخاب کنید، باید هم جنبه های زیبایی و هم کاربرد آن را در نظر داشته باشید. سقف متحرک، مزایای باورنکردنی زیادی را با خود به دنبال می آورد. آن ها علاوه بر ایجاد زیبایی در هر محیط، کاربردهای فراوانی نیز دارند. در ادامه، برخی از دلایل نصب این محصولات بیان شده است:
 • کمک به گرم کردن محیط داخل استخر در فصول سرد سال
 • جلوگیری از گرم شدن بیش از حد فضای جکوزی در فصول گرم
 • دوام، استحکام و مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار

چگونه از دوام سقف متحرک مطمئن شویم؟

اولین قدم برای اطمینان از دوام محصولاتی مانند سقف متحرک جکوزی، اعتماد به فروشنده ای معتبر و حرفه ای است. عموما مراکز زیادی در کشور اقدام به ساخت و فروش این محصولات می کنند. با این حال نمی توان بدون تحقیق و کسب اطلاعات، به خرید آن ها پرداخت.
توصیه می شود پیش از نهایی کردن خرید خود، حتما از چندین مشاور در خصوص کیفیت کالا و نوع متریال انتخابی، سوالاتی را جویا شوید. در صورتی که آن ها کالا و برند نهایی را تایید کردند، می توانید اقدام به سفارش آن کنید.
 
سقف متحرک جکوزی
بازدید: 50تاریخ انتشار : 1401/04/05

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

  شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل