سقف متحرک برای سالن های ورزشی

 
سیستم‌های سقف متحرک به شما اجازه می‌دهند تا سقف سالن های ورزشی با فشردن یک دکمه باز و بسته شوند ، به این معنی که می‌توان از این سیستم در تمام طول سال ، صرف نظر از هرگونه آب و هوا استفاده کرد. مجموعه ما در صنعت سقف متحرک از تولیدکنندگان پیشرو در این حرفه با تغییرات روز معماری به طور مداوم در حال به روز رسانی ایده ها و طرح های خود می باشد .
تیم کارشناسان ما قادر به طراحی، برنامه‌ریزی، نصب و نگهداری سقف متحرک شما ، با توجه به سازه و یراق آلات با کیفیت به شما این اطمینان را می‌دهند که با خیالی آسوده با فشار دادن یک دکمه از باز و بسته شدن سقف خود بهره کافی را ببرید .
لازم به ذکر است که مجموعه ما از اول فرآیند پشتیبانی کرده و شما می توانید به ما تکیه کنید تا راه حلی نوآورانه ، عملی و باکیفیت در سالن های ورزشی به شما ارائه دهیم .


 
 
مجموعه ما طیف وسیعی از انواع سقف های متحرک را متناسب با نیازهای ساختاری شما ارائه می دهد ، از قبیل این نوع سقف ها میتوان برای اماکن دولتی ، تفریحی ورزشی، تجاری آموزشی و استخرهای شخصی اشاره کرد، که در این صنعت با 50 سال سابقه ی اجرا در کشور ایران در این حرفه با موفقیت پشت سر گذاشته ایم .
اگر صاحب خانه، هتل، فروشگاه، مجموعه تفریحی ورزشی ، رستوران، کافه، مجموعه های درمانی هستید، ما مجموعه ای از محصولات سقف جمع شونده را عرضه می کنیم که می تواند راه حلی برای محافظت از شما در برابر باران و ایجاد سایه در زیر نور خورشید را به شما ارائه دهد.
 
مجموعه سقف متحرک موسوی سیستم سقف جمع شونده ایده‌آلی برای استفاده در حیاط‌ها، رستوران‌ها، اماکن دولتی تجاری، تفریحی ورزشی است که شما را در برابر تابش نور خورشید و باد و باران محافظت می کند.
 
این مقاله با بررسی سازه‌های سقف متحرک در مقیاس کوچک تا متوسط ​​که پوششی برای ساختمان‌ها محسوب می شود ، به ارائه یک سیستم سقف جمع‌شونده صلب مبتکرانه با استفاده از قاب‌های فضایی برای فضای یک ساختمان می‌پردازد. سقف متحرک پیشنهادی کاربردی برای ساختمان ها ، مکان های ورزشی تفریحی ، رستوران ها و ..... را در تمام طول سال گسترش می دهد و همچنین به زیبایی و عملکرد آن نیز می افزاید. یکی از مزیت های اصلی این طرح که آن را به عنوان جایگزین مناسبی برای این ساختمان تبدیل می کند، نحوه جمع شدن سقف در قسمت های مختلف به صورت جداگانه در فرآیند استقرار منظم و پتانسیل آن در استفاده در مراحل مختلف فرآیند استقرار است. سیستم متحرک سقف بر روی ریل و قرقره ها در چهار گوشه پانل ها قرار می گیرند که از پانل های سفت و سختی تشکیل شده اند که روی یکدیگر می لغزند. یک نیروی محرک به اولین پانل هر ماژول اعمال می شود و در نتیجه باعث می شود پانل های دیگر در سراسر مسیر مرتبط حرکت کنند.
 

توضیحات سقف متحرک برای سالن های ورزشی

در هر شرایط آب و هوایی از فضاهای عمومی مانند استخر استفاده کنید. سقف های متحرک با هر پوششی راه حلی عالی در اینجا ارائه می دهند. از فضاها همیشه می توان به طور موثر استفاده کرد . تغییرات ناگهانی آب و هوا نیز مشکلی ایجاد نمی کند و سرگرمی و شنا کردن در استخر حتی در باران نیز ادامه دارد. با در نظر گرفتن ویژگی های مناسب شیشه در سیستم سقف، می توان از ایجاد گرمای شدید در هنگام بسته شدن سقف بدون کاهش میزان نور ورودی جلوگیری کرد. البته نا گفته نماند که بهترین متریال برای جلوگیری از جلبک زدن آب استخر استفاده از متریال پلی کربنات و ساندویچ پانل است و استفاده از شیشه جنبه تزئینی دارد و عموما استخر های خصوصی از متریال شیشه استفاده میکنند .
 
 

کنترل ها برای سقف متحرک برای سالن های ورزشی

بخش های جداگانه سقف به صورت الکترونیکی برای باز و بسته کردن سقف کار می کنند. هنگامی که بسته می شود ، به طور کامل پوشش آب بندو هوا بند است که از ورود باران و برف نیز جلوگیری می شود و این در حالی است که فضای داخل استخر راحت و به دور از هر گونه ورود باران و اجسام خارجی است. سقف با فشار یک دکمه یا به طور خودکار با استفاده از سنسورها کنترل می شود. سیستم تهویه مطبوع و تهویه در کنترل ها یکپارچه شده است. سقف را می توان در صورت قطع برق به صورت مکانیکی جابجا و باز و بسته کرد .
 
تا به امروز سقف های متحرکی را طراحی و نصب کرده که تمام عرض عرشه را با دهانه های بزرگ پوشش می دهد. کل سقف جمع شونده به چند عنصر تقسیم می شود . سیستم متحرک سقف اینگونه است که بنا به کاربری و نوع ساخت هر پنل یک یا دو ماژول به صورت ثابت و چند ماژول به صورت متحرک اجرا میشود . هدف در برنامه ریزی سقف، ایجاد سبک ترین و ساده ترین ساختار ممکن بدون مهاربندها و تکیه گاه های اضافی بوده و کل ساختار قاب از آهن مقاوم ساخته شده است که امکان مقاومت 100% را در مقایسه با سازه آلومینیوم فراهم می کند . از جمله مزایای استفاده از متحرک بودن سقف میتوان به این مورد اشاره کرد که سقف را می توان در هر موقعیت میانی دلخواه متوقف کرد. بخش های سقف به طور دائم توسط یک تسمه دندانه دار متصل می شوند. سرعت باز و بسته شدن سقف بسیار کوتاه است و این اجازه را می دهد تا سقف مدت زمان کمی برای باز و بسته شدن صرف کند . سقف از راه دور کنترل می شود.
 
سقف های استخر با پوشش ساندویچ پانل عموما اجرا میشوند که برای مجموعه های تفریحی ورزشی بهترین گزینه و به صرفه نیز می باشد . از ساندویچ پانل ها به دلیل کاربرد و مقاومت بالا دربرابر ضربه و نیز عایق مناسب در اماکن ورزشی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد . به همین دلیل، سقف های متحرک با پوشش ساندویچ پانل برای مناطقی مانند استخر های مجموعه ورزشی و یا اماکن دولتی گزینه مناسبی هستند. علاوه بر این به دلیل محدودیت ورود نور در استخر ها و جلوگیری از جلبک زدن آب استخر نسبت به تمامی پوشش های موجود در بازار بهترین گزینه می باشد که نور را از خود عبود نمی دهد.
 
سقف متحرک سالن ورزشی ( شهدای نمونه کرد آباد – اصفهان )  

تماس با ما

آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل