سقف شیشه ای متحرک برای نورگیر منازل ، اماکن تجاری تفریحی و ...

 
سقف متحرک یک سیستم سقفی است که طراحی منحصر به فرد آن باعث شده که سقف یک سازه را به عقب برگرداند به طوری که فضای داخلی ساختمان به بیرون باز باشد. گاهی اوقات سقف های جمع شونده را سقف های قابل کارکرد یا نورگیرهای جمع شونده می نامند.
مجموعه ما برای شما چه پیشنهادی دارد ؟ مجموعه ما سقف های شیشه ای تولید و نصب میکند که می توانند تا 100% از کل مساحت را پوشش دهد و سقف را به روی طبیعت باز بگذارد. زمان نصب بسیار کوتاه است (معمولاً 15روز نصب وراه اندازی ) و نیز از نظر تعمیر و نگهداری زمان بسیار کمی را به خود اختصاص می دهد .
با نصب یک سقف شیشه ای تلسکوپی ، شما خودتان انتخاب می کنید که در داخل یا خارج فضا بنشینید و نهایت استفاده را ببرید .
چرا بهترین گزینه شما سقف تلسکوپی از طرف ما است؟ تمام سقف های شیشه ای تلسکوپی مجموعه ما برای خانه، آپارتمان یا اماکن تجاری شما ساخته شده اند . ما بالاترین کیفیت ساخت ، حداکثر قابلیت اطمینان و خدمات اقساط سریع را تضمین می کنیم . مجموعه ما یک شرکت تولیدی ،که بیش از 50 سال در حال ساخت و نصب سقف های متحرک تلسکوپی با پوشش شیشه هستیم و در سراسر ایران محصولات را نصب و اجرا میکنیم .
محصولات ما نیز حتی باعث ارزش افزودن به پروژه شما میشود . اکثر مشتریان ارزش افزوده ای به ملک دریافت می کنند که هزینه سرمایه گذاری را دو برابر می کند! سقف متحرک شما و خانواده‌تان را از عناصر محافظت می‌کند ، به‌ویژه زمانی که برف و باران را در شهر خود به وفور مشاهده می کنید ، با این پوشش به راحتی میتوانید بدون دغدغه از فضای باز خود در تمامی آب و هوا در طول سال بهره ببرید . سقف‌های شیشه‌ای تلسکوپی ما را می‌توان در شیب نیز نصب و راه اندازی کرد و حتما در کارگاه با همان شیب فضای مورد نظر شما قبل از رنگ آمیزی تست می شود . تمامی سیستم های سقف متحرک ، نصب آن باید حتما توسط متخصصین این مجموعه اجرا شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود . سقف شیشه ای تلسکوپی ایده مناسبی برای استفاده هم زمان از فضای بیرون و فضای داخل خانه است .
 
اجازه دهید نور به طور طبیعی وارد شود ، خانه یا محل کار شما همیشه می تواند شما را شگفت زده کند.درک اینکه چه تعداد فضا را می توانید بدون توجه به شرایط آب و هوایی مجدداً استفاده ، محافظت و بازسازی کنید تا در تمام طول سال از آنها لذت ببرید ، شگفت انگیز است.
 
 

زیرسازی سقف فلزی

چرا سقف فلزی را انتخاب کنیم؟بسیار بادوام هستند که باعث افزایش بهره وری انرژی می شود . بادوام ، حتی در برابر تگرگ ، و 50 تا 75 سال عمر می کنند . با این حال، سقف های فلزی کاملا ضد آب نیستند، بنابراین فراموش نکنید که اقدامات اضافی برای ضد آب کردن سقف خود انجام دهید.
 
 
نورگیرهای متحرک فضای بیرون را بسیار افزایش داده و امکان استفاده در تمام طول سال را فراهم می کند.رستوران ها، کافه ها، پشت بام ها و هتل ها در شرایط نامساعد آب و هوا درآمد زیادی از دست می دهند، مگر اینکه سقف متحرک داشته باشند!هنگامی که هوا تغییر می کند، صاحبان خانه نمی توانند از فضای استخر و پاسیو خود استفاده کنند.چرا می خواهید استفاده از فضای باز با ارزش خود را از دست بدهید در حالی که می توانید از آن در تمام طول سال، در هوای بارانی و یا در زمان بارش برف نیز استفاده کنید ؟سقف متحرک موسوی شما را تا اخرین مرحله پشتیبانی میکند .
 
سقف متحرک موسوی انواع نورگیر های متحرک را با ابعاد و اندازه کاربری فضای شما از ساخت تا اجرا و نصب نهایی را ارائه می دهد.از بین طیف گسترده ای از مدل های نورگیر انتخاب کنید تا بهترین نورگیر را برای خانه خود بیابید!
 
نورگیرهای متحرک شیشه ای با استفاده از بهترین شیشه و نیز سازگار برای هدایت نور روز به هر قسمت از خانه شما، همه موانع را دور می زند ، در نتیجه محل زندگی شما از نور طبیعی بهره برده و فضا را روشن تر می کند .
 
با پنجره های سقفی هوای تازه را در دسترس خود قرار دهید.پنجره های سقفی برای مناطقی از خانه شما که سقف در دسترس است یا فضاهایی که نیاز به قابلیت فرار اضطراری خروجی دارند، عالی هستند.
 
با متحرک سازی سقف با هر نوع متریال ، بازار نورگیر تجاری را متحول کرده و محصولی نوآورانه که خواسته‌های ساختاری متخصصان صنعت را با طراحی پیشرفته معماری متعادل می‌کند.
 
نورگیرهای مدولار یک سیستم نورگیر جدید است که برای معماران و سازندگان در جستجوی ایده های جدید ساخته شده است.نورگیرهای مدولار را می توان در تعدادی از پیکربندی های نور سقف ترکیب کرد و راه حل های عالی برای طیف گسترده ای از انواع ساختمان ها ایجاد کرد.
 
 
با سقف متحرک فضایی منحصر به فرد بسازید! مجموعه سقف متحرک موسوی می تواند یک اتاق معمولی را به فضایی خاص تبدیل کند . با طرح هایی اجرایی و الگوی هایی جدید ، می توانید فضای خود را به صورتی طراحی کنید که شخصیت شما را منعکس کند.
 
نورگیرهای متحرک هم برای فضاهای تجاری و هم برای فضاهای مسکونی قابل استفاده هستند.یک نورگیر جمع شونده و یک سقف جمع شونده باز و بسته می شود که این سیستم می تواند برقی و یا به صورت دستی نیز اجرا شود ، ولی به دلیل سختی در باز و بسته کردن سازه های سنگین آن هم در ارتفاع پس به صورت برقی به صرفه تر است .
سقف لعابداریا همان گالوانیزه شده یکی از بهترین گزینه ها برای فضا هایی که با آب در ارتباط هستند می باشد. این به شما این امکان را می دهد که در هر شرایط آب و هوایی بهترین استفاده را از فضای خود داشته باشید و عایق و محافظت استثنایی را برای شما به همراه دارد .
سازه های ساخته شده از فلز st37 درجه یک با کیفیت بالا استفاده میشود که می تواند بارهای باد، آب و برف را بدون به خطر انداختن ایمنی و راحتی شما تحمل کند . شیشه های تاشو به یک طرف جمع می شود ، تا جایی که ممکن است سطح سقف را آزاد کند و امکان دید بدون مانع به آسمان و استفاده از نور طبیعی و همچنین هوای تازه را فراهم می کند . از تیر هایی استفاده میشود که مجهز به سیستم تخلیه آب داخلی با طراحی ویژه است، در حالی که قطعات آلیاژ آلومینیوم آن را می توان با طیف گسترده ای از رنگ های الکترواستاتیک رنگ آمیزی کرد.
تخته های شیشه ای دوتایی و سکوریت لمینت شده هستند ، به گونه ای که تا حد امکان ایمن باشند ، در حالی که تخته شیشه بیرونی با روش شیشه سازی ساختاری ساخته شده و سقف را صاف نگه می دارد و امکان ورود آب را از بین می برد. سقف لعاب کشویی از میله های آلومینیومی عرضی تشکیل شده است که تخته های شیشه ای سیستم روی آن قرار گرفته اند. موتورهای الکتریکی از تسمه‌هایی استفاده می‌کنند که قطعات قاب متحرک را به سمت بالا می‌لغزند تا زمانی که در یکدیگر پارک شوند، بنابراین دو سوم سطح سقف را آزاد می‌کنند. حرکت قطعات متحرک به لطف سیستم بلبرینگ چندگانه ای که به کار می برند، آرام و روان است.
این سیستم از لعاب ساختاری استفاده می‌کند که رواناب سریع آب-باران را امکان‌پذیر می‌سازد، زیرا سطح آن همیشه صاف و بدون مانع است - جدا از مزیت فنی، احساس هیجان‌انگیزی از فراوانی کریستالی را ارائه می‌دهد. حداکثر استفاده ممکن از شیشه ها را امکان پذیر می کند و موانع بصری بین محیط های داخلی و خارجی را کاهش می دهد. موتورهای الکتریکی به آرامی شیشه‌ها را به سمت بالا جمع می‌کنند و دو سوم دهانه را در معرض دید قرار می‌دهند و به تأثیر زیبایی‌شناختی ساختمان کمک می‌کنند. هر شیشه متحرک را می توان به صورت جداگانه کار کرد و به کاربران این امکان را می دهد که فقط قسمت هایی از پوشش کلی سطح سقف را جمع کنند.
 

کاربرد سقف شیشه ای متحرک

در فضاهایی که نور طبیعی و گردش هوای تازه مطلوب است.
 

عملکرد سقف شیشه ای متحرک

با فشار دادن یک دکمه، قاب‌های متحرک سیستم به سمت بالا لغزش می‌یابند و درست در زیر قاب ثابت قرار می‌گیرند. مشخصات: شیشه دو ساختاری، قاب فلزی ، و عملیات الکترومکانیکی.
 
محصولات ما توسعه دارد و هرگز متوقف نمی شود . در 50 سال گذشته، با افتخار پیشگام در بخش سقف متحرک بوده ایم و با محصولات نوآورانه خود همچنان در صدر جدول هستیم که از سایر محصولات موجود در بازار پیشی گرفته و حتی با برندهای بین المللی برابری می کنند. دوام، اطمینان مشتریان و عملکرد سقف ها همیشه هدف بوده است، و ارائه یک محصول سطح بالا که پاسخگوی تقاضای مشتریان باشد، ما را به توسعه سیستم‌های خود در طول سال‌ها سوق داد..
 
 

عکس سقف گرد متحرک شیشه ای ( بند انزلی )

تماس با ما

آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل