سقف متحرک پارچه ای

  سقف های متحرک پارچه ای چیست؟                                                                           

نوع دیگری از سقف های متحرک، سقف های متحرک پارچه ای می باشد. این سقف ها در نوع خود سقف های مدرن و شیک محسوب می شوند و مزیت هایی نسبت به انواع دیگر سقف های متحرک دیگر دارد.
نوعی از سقف های متحرک پارچه ای به نام مدل لوس وجود دارند که آخرین پیشرفت ها از نوع این سقف ها هستند.
آنها با ظاهری مدرن و براق و گوشه های واضح به صورت ها با ظرافت و فضای زندگی را به فضای باز گسترش صفحه های متحرک پارچه ای به با نظر مشتریان طراحی شده و
کاملا مناسب برای برنامه های تجاری کافه ها و فضاهای باز رستوران ها  و مهمان داری یا در مناطق ساحلی کاربرد دارد.
 


 از مزایای این سقف ها می توان به گسترش فضای باز محافظت در برابر اشعه فرابنفش محافظت در مقابل گرما و کیفیت بسیار عالی وقتی این سقف ها را جمع می‌کنیم توسط یک پوشش محافظت می‌شود. 
جنس پارچه از پارچه پلی استر با روکش pvc ضد آب در طرح و رنگ های مختلف وجود دارد میله های پشتیبانی و ریل جلو در دسترس است.


 سقف استخر باغی

 سقف های جمع شونده ضد آب چیست ؟                                                    

سقف ها جمع شونده برای کمبود فضا خانه یا فضای محل کار بسیار کاربرد دارد .سقف ها های جمع شونده به سرعت می توانند یک فضای باز را به یک محوطه‌ پوشیده تبدیل کنند. در سقف های متحرک استفاده از سازه های ضد آفتاب استفاده از پارچه‌های مقاوم پی وی سی استفاده شده است و این باعث می شود مشتریان با خیال راحت از این فضا استفاده کنند.
 

 سقف های برقی به این دلیل برقی هستند که بتوان آنها را جا به جا یا باز  یا بسته کرد؛ به همین دلیل به آنها سقف های جمع شونده می گویند.
 کاربرد این نوع سقف ها رستوران ها بالکن‌ها تراس ها پشت ‌بام‌ها استخرهای شنا و غیره می باشد.
 یکی از جدیدترین سقف های اتوماتیک و یا سقف های متحرک سقف ها ی دارای سازه آلومنیوم و پرگوال پوشانده شده این سقف ها از پوشش پارچه هایی از جنس pvc طراحی شده اند که در شرایط آب و هوایی مختلف مانند: باران ، برف، باد و تابش آفتاب مقاوم هستند. همچنین امکان تعبیه چراغ در زیر سقف منظور روشنایی محیط در شب در این سیستم ها وجود دارد.

  سقف متحرک شیشه ای


خصوصیات سقف های متحرک پارچه ای                       

 •        این و سقف ها زیبا و شیک هستند
 •        کاملا مقاوم در برابر باد، و باران و نور خورشید  هستند .
 •        کاملاً بی صدا  هستند.
 •        طول ۱۰ متر و عرض نامحدود بزرگتر سایز آن است.
 •       برای بالکن ها تراز ها و فضا سازی فضای باز بسیار مناسب است.
 •       برای محوطه باز رستوران ها کافی شاپ ها هتل ها تالارهای پذیرایی پارکینگ ها و برای مسقف نمودن استخر ها به کار می رود.
برخی سوالات متداول در زمینه سقف متحرک پارچه ای:
 •  جنس سقف های جمع شونده از چیست؟
 •         جنس پارچه از پارچه پلی استر با روکش pvc ضد آب در طرح و رنگ های مختلف وجود دارد. این نوع پارچه ها در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران بر باد و تابش آفتاب مقاوم هستند.
 • قابلیت سقف های جمع شونده بیشتر در کجا ست؟
 •      این نوع سقف ها رستوران ها بالکن‌ها تراس ها پشت ‌بام‌ها استخرهای شنا و غیره می باشد
 • مزیت سقف های جمع شونده در چیست؟
 •        از مزایای این صفحه می توان به گسترش فضای باز محافظت در برابر اشعه فرابنفش محافظت در مقابل گرما و کیفیت بسیار عالی دارند.
 • معایب این نوع سقف ها در چیست؟
 •      نکته قابل ذکر برای معایب اینگونه سقف ها این است که به دلیل استفاده از تیغه ها و پروفیل های آلومینیومی بسیار زیاد  عبور نور از آن کم خواهد شد.
 • از سوی دیگر در سقف های پارچه ای هیچگونه نوری عبور نخواهد کرد. از این ویژگی سقف های جمع شونده پارچه ای در روزهای گرم تابستان که تابش آفتاب به بیشترین حد ممکن خواهد رسید
 • می توان به عنوان یک مزیت بزرگ یاد کرد. 
        بیشترین میزان استفاده از سقف های جمع شونده شیشه ای در کشورهای شرق اروپاست. به دلیل عدم وجود گرد و غبار و تمیز بودن هوا در این کشورها،
 • تا مدت زمان بیشتری ظاهر اولیه این سقف ها حفظ خواهد شد و به فواصل زمانی طولانی تری نیاز به نظافت خواهند داشت.
اما در شهرهایی مانند تهران که گرد و غبار و آلودگی هوا بیشتر است سقف های شیشه ای حداقل هفته ای یک یا دوبار می بایست تمیز شوند. شرایط زمانی بدتر خواهد شد که بعد از نشست گرد و غبار،
بارندگی رخ دهد و در نتیجه گرد و غبار بالای سقف تبدیل به گِل می شود و این مسئله نه تنها ظاهر زشتی خواهد داشت بلکه تمیز کردن آن نیز دشوارتر خواهد بود. این اصلی ترین ضعف سقف های جمع شونده شیشه ایست.
 •  استفاده از سقف های شیشه ای  و پارچه ای در مکان های عمومی سبب خواهد شد که در فصل تابستان فضای زیر این سقف ها به شدت گلخانه ای شود .
به علت تابش شدید نور آفتاب در کشورهایی با آب و هوایی ما که برای رفع این مسئله گاهاً زیر این سقف ها شیدهای پارچه ای کار خواهند کرد که هم به صورت ثابت و هم متحرک هستند..
 
بازدید: 3148تاریخ انتشار : 1398/10/28

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

  شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل