قیمت سقف متحرک

 موضوع قیمت در هر کسب و کاری یکی از موارد مهم برای مشتریان می باشد. همواره مشتریان متقاضی یک محصول پس از اطمینان از قیمت واقعی محصول خرید خود را انجام می‌دهند. لازم به توضیح است برای به دست آوردن قیمت واقعی یک محصول مثل سقف های متحرک یا سقف برقی بهتر است جزئیات این محصول را به صورت شفاف بدانید.
در تعیین ارزش واقعی سقف های جمع شو چند عامل نقش بسیار مهم و تاثیر گذار دارند:
 ۱-پوشش به کار رفته روی سازه های سقف متحرک
۲-قیمت موتورهای سقف متحرک
۳-پیچ و مهره و یراق‌الات و اتصالات به کار رفته در سقف های متحرک
۴-نوع سازه
موارد فوق به صورت کلی نقش بسزا و مهمی در کیفیت، دوام، نوع کار کرد و قیمت سقفهای برقی جمع شو دارند.

طبیعتاً هر چقدر این متریال ها با کیفیت تر باشند قیمت تمام شده نیز بالاتر خواهد بود. به عنوان مثال؛ سقف جمع شوی آلومینیومی و سقف جمع شوی گالوانیزه شده از نظر کیفیت با یکدیگر قابل مقایسه نیستند و حال شما تصور کنید به جای این متریال های پایه ای از آلیاژی ارزان قیمت تر استفاده شود.
در نوع پوشش نیز همین قاعده وجود دارد پوششهای سنگین تر مثل شیشه وزن بیشتری و بالتبع ارزش بیشتری دارند اما شما می توانید درصورت امکان و با بهره گیری از مشاوره تیم مهندسی موسوی از متریال های دیگر مثل ساندویچ پانل، پلی کربنات و یا  پارچه نیز بنا به نوع استفاده کار کنید.

یک قاعده بزرگ در محاسبه قیمت سقف متحرک جمع شو وجود دارد و آن ابعاد پروژه می باشد. هرچقدر ابعاد پروژه بزرگتر باشد طبیعتاً سقف سنگین تر و پرهزینه تر خواهد بود. گرچه بعضی مصالح مانند موتور و ریموت کنترل ثابت است.

اینکه گفته شد سقف سنگین تر خواهد بود یعنی متریال استفاده شده در سازه باید استحکام و تحمل بار بیشتری داشته باشد به عنوان مثال سقف متحرکی که
۵متر مربع می باشد و قرار است است پوششی از نوع پلی کربنات را روی خود نگه دارد با سازهای که که قرار است در در ۵۰متر مربع استفاده شود و پوششی از نوع شیشه را بر روی خود نگاه دارند مقایسه کنید!!!

به صورت کلی مساحت پروژه نقش بسزایی در تعیین قیمت آن دارد. نکته مهم دیگر محلی است که سقف بر روی آن باید قرار بگیرد. اگر سقف متحرک بر روی یک مسجد باشد و یا بر روی یک استخر، متریال به کار رفته در آن متفاوت خواهد بود و طبیعتاً قیمت آن نیز ارزانتر و یا گرانتر خواهد شد. زیرا مثلاَ در سقف متحرک استخر نیاز به آببندی و هوابندیست اما در سقف برقی مسجد خیر!

نکته مهم دیگر جنس سازه می باشد همانطور که گفته شد سازه ها می توانند از فولاد، آلومینیوم، گالوانیزه، چوب و یا متریال های دیگر باشند که این امر بستگی به مکان اجرای پروژه و نوع کاربری سازه دارد. لازم به ذکر است آلومینیوم های موجود در بازار دارای کیفیت های مختلف می باشند؛ بعضاً از ضایعات آلومینیوم استفاده می کنند و عده ای دیگر از همکاران از آلومینیوم های مستحکم تر و با کیفیت تر استفاده میکنند که اعتماد به تیم مهندسی موسوی کار را بر شما آسان میدارد.

موتور در سقفهای برقی نقش کلیدی در کیفیت و قیمت دارد. موتورهای به کار رفته در این نوع سقف ها معمولاً اروپایی بوده البته بعضی از شرکتهای داخلی نیز اقدام به ساخت این نوع موتورها کرده ‏اند.
البته موارد دیگری از جمله جنس پیچ ها، نوع ریل ها، چسب ها، جنس مواد پلاستیکی که می توانند به صورت معمولی یا پلی آمید باشند و ... نیز در قیمت سقف های متحرک موثر هستند.

البته ناگفته نماند در بازار این محصول همکاران با استراتژی های مختلف کار می کنند. گروه فنی فلزی موسوی به عنوان یکی از قدیمی ترین و مجرب ترین تولید کنندگان سقف های متحرک همواره سعی در ارائه محصولاتی با کیفیت و با دوام بوده است. بعضی از همکاران در اقسا نقاط کشور سعی در ارائه محصولی ضعیف با  قیمتی پایین هستند !!!

ما به عنوان مجموعه ای که سال ها سقفهای متحرک معتبر در سراسر ایران کار کرده است 
به شما مشتریان عزیز و محترم سفارش می کنیم از این افراد خریدی انجام ندهید. در این مقاله سعی کردیم به صورت کاملاً شفاف جزئیات محاسبه قیمت را خدمتتان توضیح دهیم امیدواریم در خرید خود دقت لازم را را داشته باشید.
 

تماس با ما

آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل