پلی کربنات از خانواده پلیمرهای ترموپلاستیک می باشد. تولید و قوس پذیری راحت، مقاومت ضربه ای، فیلترینگ نور و اشعه، دوام بالا و صرفه اقتصادی باعث شده ورق های پلی کربنات در رنگ و اندازه ها و ضخامت های متفاوت در ساخت سقف های متحرک و ثابت ، نورگیر، سایبان کاربرد گسترده ای داشته باشد. 
ورق هی پلی کربنات می توانند 2 یا چند جداره باشند که مشخصاتی همچون ۱- مقاومت بالا(نشکن)  ۲- انعطاف پذیری بالا  ۳- عایق صوتی و حرارتی  ۴-  وزن سبک(حدود ۰٫۰۹ شیشه)  ۵- ضخامت های متنوع از ۲ تا ۴۰ میلی متر  ۶- مقاوم در برابر عبور اشعه UV خورشید  ۷- مقاوم در برابر  آتش  ۸- تنوع رنگ و عبور مناسب نور دارند.
ورق های پلی کربنات با داشتن مزیت یک لایه ضد UV(اشعه ماوراء بنفش (UV Protectionبرای محافظت در برابر نور آفتاب در ساخت نورگیر، سقف گلخانه، سقف پاسیو، سقف استخر کاربرد دارد. درواقع این ورق ها عایق خوبی در برابر سرما در زمستان و گرما در تابستان می‌باشند. به همین در ساخت سایبان و سقف پارکینگ ماشین ها مورد استفاده قرار می گیرند.
قوس پذیری بی نظیر این ورقها موجب کاربرد آنها در سقف استخرها و استادیوم های ورزشی و کیوسک ها و باجه های خودپرداز و ایستگاههای اتوبوس و مترو و پلهای عابر پیاده گردیده است.
کارگاه فنی فلزی موسوی با بیش از 50 سال سابقه درخشان، یکی از برترین تولید کنندگان و مجریان سقف های متحرک و ثابت در کشورمان بوده و با رزومه قویی توانسته در راستای عدم وابستگی خارجی و نیل به استقلال صنعتی کشور و با اعتماد به متخصصین داخلی گام های گسترده و اساسی در این راستا بردارد. این مجموعه به عنوان اولین و تنها سازنده ی انواع سازه های اتوماتیک از قبیل درب های اتوماتیک خاص ، سقف های متحرک، سایبان های اتوماتیک ، بالابر های صنعتی ، صفحه گردان اتوماتیک ، رمپ برقی و ... اقدام نموده است. این کارگاه هم اکنون در فضایی به مساحت 400 متر مربع در قطب صنعتی کشور اصفهان فعال می باشد و آمادگی خود را در جهت طراحی و ساخت انواع سازه های متحرک اعلام می دارد.هدف این مجموعه توسعه ، رشد و اشتغال زایی و توجه به توان داخلی در زمینه سازه های متحرک می باشد و امید است در آینده ای نزدیک به قله های رفیع صنعتی در این زمینه ها دست پیدا کند. جهت سفارش و یا مشاهده محصولات و پروژه ها می توانید با شماره های 09132169104 و 03133653272  تماس حاصل فرمایید.👇👇👇
 کانال تلگرام: سقف متحرک موسوی           اینستاگرام:roof_opening_09132169104

تماس با ما

آدرس: اصفهان – خیابان کهندژ – روبه روی پمپ بنزین طلوع فجر – کوچه گلخانه88 – فرعی1

شماره تماس : 03133653272 همراه : 09132169104 abolfazlmosavi1038@gmail.com ایمیل